Hakkımızda

Biz Kimiz?

2019 yılında kurulmuş olan Türkiye’nin Yerli ve Milli olarak Yer Altı Görüntüleme Sistemleri üreticilerinden biri olan Bozok Mekatronik; Yozgat Bozok Üniversitesi Teknopark içerisinde Ar-Ge Ofisleri ile Ar-Ge yatırımlarına devam etmektedir. Yer Altı Görüntüleme Sistemlerinde; 50cm – 12 Metre aralığında yer altında bulunan/bulunacak cisimlerin tespiti için özel çözümler sunmaktadır.
Bozok Teknopark Ofislerinde yer alan Ar-Ge ofislerinde; 2-3 Boyutlu Yer Altı (12 Metreye kadar) Yer üstü Lidar Yöntemiyle istenilen yükseklikte 3 Boyutlu taramalar yapabilmekteyiz.
Ayrıca:Savunma Sanayii, Uzay Teknolojileri yüksek teknolojik alanlarda da Ar-Ge projeleri devam etmektedir.

Çözümlerimiz

Vizyonumuz

Türkiye başta olmak üzere, Türki Cumhuriyetleri, dost ve kardeş ülkelerimizi kapsayan bölgede öncelikle 2-3 Boyutlu Yer Altı Görüntüleme Sistemlerinde, Lidar Yer Üstü tarama gibi yüksek teknolojik alanlarda Lider ve Milli teknoloji şirketi olmak, Savunma Sanayii ve Uzay Teknoloji alanlarında da projeleriyle söz sahibi olabilmek.

Misyonumuz

Sürdürülebilir büyüme stratejisine uygun, daima lider ve Yerli – Milli Teknoloji hedefiyle tasarım, yazılım ve elektronik ile rekabet gücü yüksek ürünler ortaya koymak.

Kariyer

Bozok Mekatronik ailesine, başarılı ve dinamik yetenekleri kazandırmak, çalışan odaklı yaklaşımlarla şirketin sürdürülebilir başarısına katkıda bulunmak ve her zaman çalışanının yanında olan uluslararası standartlarda örnek gösterilecek bir yönetim anlayışı izlemek İnsan Kaynakları politikamızın temelini oluşturmaktadır.